Marta Mrzygłód – miejsce nr  3  na liście konfederacji w okręgu  15

Kim jest Marta Mrzygłód?

26.07.2023 r.
Marta Mrzygłód
Kim Jest Marta Mrzygłód

Coraz bliżej do wyborów parlamentarnych. Coraz więcej będzie więc informacji dotyczących kandydatów ubiegających się o stanowiska publiczne. Jedną z pierwszych jest Marta Mrzygłód, aktywnie działająca przedstawicielka bocheńskiej Konfederacji. Dzięki przesłanym informacjom możemy się już więcej dowiedzieć kim jest kandydatka z Bochni.

Szanowni Państwo,
Nazywam się Marta Mrzygłód.

Z urodzenia, wykształcenia krakowianka, z zamieszkania i pracy zawodowej bochnianka.

Na co dzień zajmuję się zdrowiem publicznym, polityką zdrowotną oraz udzielam się społecznie.

Jestem przedsiębiorcą, pracodawcą, założycielem i dyrektorem prywatnego specjalistycznego centrum medycznego w pięknej, salinarnej Bochni. W ostatnim czasie bardzo mocno z moim Zespołem poświęcamy szczególną uwagę zdrowiu psychicznemu dzieci, młodzieży, dorosłych – po skandalicznych decyzjach obecnego rządu i braku godnego dostępu do opieki zdrowotnej podczas tzw. pandemii.

Działam również społecznie na rzecz lokalnej, bocheńskiej ojczyzny inicjując projekty zdrowotne, czy takie inicjatywy jak sobotnia zupa dla seniora oraz wigilia dla potrzebujących.

Bochni mieszkam ponad 10 lat i sprawy tego miasta są mi bardzo bliskie. Do rozwoju potrzebujemy prostych i niskich podatków oraz uwolnienia przedsiębiorczości i więcej wolności gospodarczej.

Szanowni Państwo, warto dać szansę w najbliższych wyborach osobom, nowym, świeżym, które nie miały jeszcze okazji rządzić, które nie są uwikłane w układy, patologiczne zależności, haniebne decyzje.

Musimy przewietrzyć sejm ze wszystkich tych, którzy działają na szkodę Państwa Polskiego. Przewrócić stolik tzw. bandy czworga (PiS, PO, PSL, SLD), która pasie się na polskim podatniku od 89 roku i odzyskać Polskę. Musimy wprowadzić osoby, które powiedzą stop socjalistycznym zapędom PiS i odbudują potencjał naszego kraju.

Jesteśmy Polakami i mamy obowiązki polskie przez wzgląd na szacunek do naszych przodków jak i zobowiązania wobec przyszłych pokoleń.

Serdecznie się Państwu polecam. ZPB+

https://www.czasbochenski.pl/portal/bochnia-wydarzenia/kim-jest-marta-mrzyglod/20625/?fbclid=IwAR2yTmpYHjCB7PecGuSbniD_5d-ttiEkr7sESFnNpg9d_18xxLF8R2AynjY

https://bochniazbliska.pl/artykul-partnerski-reklama/kim-jest-marta-mrzyglod/?fbclid=IwAR3UhN6GFZJnKwKug3KmKdFeAWPz9mLBAHRdE9sl9modzm8xJSM2i4-OgPQ

https://proszowicezbliska.pl/artykul-partnerski-reklama/kim-jest-marta-mrzyglod/?fbclid=IwAR30dfi1H-tPMQ-DAiner6hfr_AqxQWkx3P1Dz4n9wv9ussQfRl_toYG0Ks