Marta Mrzygłód – miejsce nr  3  na liście konfederacji w okręgu  15

Druga Wigilia dla potrzebujących

12.12.2023 r.
Marta Mrzygłód
Bocheńska Wigilia Dla Potrzebujących 2023

Szanowni Państwo w imieniu Caritas Bochnia Mikołaj, Caritas działającego przy Parafii Św. Jana oraz Parafia św. Mikołaja w Bochni, serdecznie zapraszam na II Wigilię dla Potrzebujących – Nasza Bocheńska Wigilia🎄🌟❤. Mamy tą radość i przywilej, że dzięki naszym Darczyńcom, Wolontariuszom, ludziom dobrej woli i organizatorom, możemy wspólnie z osobami najbardziej Potrzebującymi, zasiąść przy wspólnym stole w oczekiwaniu na Boże Narodzenie.

Spotkanie zaplanowane jest dla osób samotnych, seniorów, osób bezdomnych, w trudnej sytuacji życiowej. Jeżeli znasz taką Osobę, przyjdź z Nią i wspólnie spędźmy w duchu WSPÓLNOTY i wzajemnej troski o siebie ten wyjątkowy czas.

17.12.23 w niedzielę zapraszamy o godzinie 13.00 na Plac Sanktuaryjny, który znajduje się przy Bazylice Św. Mikołaja w Bochni.
Będzie barszczyk, pierogi, rybka 😉 i wiele innych smacznych potraw w doborowym towarzystwie. Będzie oczywiście wspólna Modlitwa i część artystyczna, który przybliży nas do radości oczekiwania na Narodzenie naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Podczas trwania Naszej Bocheńskiej Wigilii będą wydawane paczki świąteczne (zamiast w jadłodajni na ul. Floris).

Serdecznie zapraszamy.🌸
Bądź z nami, poinformuj o tym wydarzeniu Osoby Potrzebujące, przyjdź i spędźmy wspólnie ten piękny czas.

Plakat-A3-wigilia-2023